אודות המרכז

יהודית קדםשרותי מרכז שיא ניתנים בכל רחבי הארץ ובאירופה.

מרכז שיא הינו מרכז שיקומי פרטי, אשר הוקם בשנת 2002 על ידי יהודית קדם M.S.W. ומנוהל על ידה ועל ידי ד”ר רון קדם וברק תור עובד סוציאלי קליני M.S.W המנהל המקצועי.
המרכז הוקם במטרה להציע לבוגרים עם קשיים נפשיים, קשיים פיזיים, אוטיזם אספרגר,  ולאנשים עם לקויות למידה מורכבות   שיפור איכות חייהם באופן משמעותי ובדרך ייחודית לנו. לקוחותינו מכירים את יכולותיהם, מבינים את שאיפותיהם ומקבלים כלים מקצועיים, סיוע אישי וידע אשר מאפשרים להם לממש מטרות אלו ,להעלות באופן משמעותי את איכות חייהם ולקבל סיפוק מההישגים.

צוות המרכז
צוות המרכז מונה עובדים סוציאליים, פסיכולוגים המתמחים בשיקום ובטיפול קליני. הצוות שלנו מעניק שירות אישי ופרטני לכל לקוח, באופן מותאם למצבו, לצרכיו ולרצונותיו. כבר בשלבים הראשוניים, בדרכנו המשותפת  נבנית תכנית טיפול הכוללת את כל מכלול הפרטים והדגשים עליהם חשוב לעבוד ולפתח – השינויים אותם אתה רוצה להשיג, הקשיים והפחדים העומדים בדרכך להשגתם ותחומי החיים השונים עליהם אתה מעוניין לשים דגש מיוחד.

שירותי המרכז
אנחנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של שירותים ובהם: תיאום טיפול, אבחון תעסוקתי וליווי במציאת תעסוקה מתאימה, ליווי במציאת זוגיות ומעגלים חברתיים ,שיפור תפקוד היום-יומיומי, ליווי במציאת מסגרת מגורים מתאימה, מימוש זכויות מול הרשויות, ליווי והדרכת הורים וחוות דעת לצרוך מינוי אפוטרופוס.

בעזרת הצוות שלנו תקבלו כלים וידע להשגת המטרות שתציבו. אנחנו שמים דגש על תהליך יישום המטרות בפועל וכחלק מכך, איש צוות שלנו מלווה כל לקוח באופן צמוד גם מחוץ לחדר הטיפולים – במציאות החיים של הלקוח, עד להשגת התוצאות הרצויות.

ה”אני מאמין” שלנו במרכז שיא – הקפדה על מקצועיות ללא פשרות, יחס אישי ורגיש לכל לקוח ובני משפחתו , נגישות וזמינות מרבית.

 

 

מאמרים באתר