יחודיות המרכז

במרכז שיא- אנחנו עובדים ב 3 רמות :  עם הלקוחות ( 1×1 , בקבוצה) עם המשפחה, מול המערכות הציבוריות כדי לממש ללקוחותינו את זכויותיהם.

עבודה מערכתית  זו מאפשרת שינוי משמעותי באיכות חייהם של לקוחותינו.

העבודה עם לקוחתנו היא בשיטת האימון טיפולי. מטרתו של  האימון הטיפולי  להציב מטרות שונות אותם מעוניינים להשיג ובסיוע המאמן הטיפולי לממש את אותן המטרות בתקופת זמן המוגדרת מראש. האימון מתבצע מחוץ לחדר הטיפולים, בסביבת חייו הטבעית  של הלקוח שכן אנחנו מאמינים ששינויים אמתיים מתרחשים בחיים האמתיים. לקוחותינו נהנים משרות של ” קו אישי למטפל” אשר עומד לרשותם בזמינות מרבית כך שכל שאלה בעיה או קושי מקבל מענה באמצעות טלפון מסרונים מיילים .

המאמן הטיפולי הינו איש צוות התחום הטיפולי כך שלקוחותינו מקבלים התייחסות הולמת לנושאים רגשיים ולנושאים פרקטיים שבחייהם במטרה לעשות שינוי משמעותי באיכות חייהם.

משפחה- הקשר שלנו עם ההורים ולעיתים אחים הוא משמעותי  בשיפור איכות חייו של הלקוח שלנו. מידת ואופי הקשר עם המשפחה מדובר עם הלקוח .

מיצוי זכויות – יהודית קדם מנהלת המרכז הינה עובדת סוציאלית מומחית לחוות דעת שיקומיות . הליווי האינטנסיבי שלה את הלקוח ומשפחתו הנו מול המערכות הציבוריות כגון ביטוח לאומי, משרד הרווחה משרד הבריאות חוות דעת לבתי משפט בתחום האפוטרופסות, תומך החלטות ,ייפוי כח  מתמשך,

.

אתם מוזמנים להתקשר אלי לכל שאלה והתייעצות – יהודית קדם M.S.W מנהלת המרכז 
052-5517198