אבחון תעסוקתי

מה הוא אבחון תעסוקתי ?

המטרה של אבחון תעסוקתי היא לבדוק מה הוא הכיוון הנכון לקריירה שלך, במסגרת אבחון תעסוקתי תשאל שאלות מסוימות אשר יעזרו למאבחנים לדעת איזה מקצוע באמת יתאים לך לשנים הקרובות (או לקריירה שלמה) על פי 2 פרמטרים עיקריים.

הפרמטר הראשון – כיוון למקצוע שבו יהיה לך קל להשתלב בפן המקצועי.

הפרמטר השני – הכוונה למקצוע שבאמת יכול לעניין ולאתגר אותך.

שני הפרמטרים המרכזיים הללו חשובים באותה מידה! בעזרת אבחון תעסוקתי שלם ומקצועי תוכל לקבל תמונת מצב אשר תעזור לך להגיע אל הכיוון המקצועי הנכון.

מדוע מציאת ייעוד תעסוקתי זה דבר חשוב ?

נכון להיום יש המון אנשים בישראל אשר בחרו תעסוקה שלא באמת מתאימה להם, רבים הם האנשים אשר בחרו כיוון לקריירה מתוך לחצים משפחתיים, “הימור מקצועי”,  או סתם ככה כי באותו הרגע זה היה נראה להם מעניין.

בעזרת אבחון תעסוקתי נכון מאפשרים מציאת ייעוד תעסוקתי אשר יתאים באמת לאדם ובכך מונעים מצבים שבהם אדם יעבוד במקצוע שלא באמת יתאים לו ומציבים אותם במקום הנכון באמת עבורו.

כיצד ליווי תעסוקתי בא לידי ביטוי במרכז שיא ?

אנחנו במרכז שיא מאמינים כי בכוחה של תעסוקה להוסיף חיוניות, תחושת ביטחון ומשמעות לחייו של כל אדם.

במרכז שיא הצוות המקצועי יתאים לכל אדם באופן אישי תכנית הכשרה ואפשרויות תעסוקה רלוונטיות וידאג ללוות אותו באופן צמוד לאורך כל הדרך משלב האבחון התעסוקתי ועד להשתלבות מלאה במקום התעסוקה המתאים לו.

צוות המרכז מונה אנשי מקצוע מן השורה הראשונה אשר תפקידם הוא לעזור במציאת הייעוד התעסוקתי המתאים ללקוח.

לקבלת מידע נוסף על ליווי תעסוקתי ו- מציאת ייעוד תעסוקתי אשר באמת מתאים לכם התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשמח לענות על כל שאלה.