ממליצים

״ כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו״..( הרב שלמה קרליבך)

בשעת מצוקה כל מבוגר הופך לילד ומחפש מי שיאמין בו בזמן שהוא אינו מאמין בעצמו..
ברק ומיכל היקרים,
נכנסתם לחיינו לפני מס חודשים עם אמונה גדולה וחיוך גדול יותר..
הגענו עם אפס אמונה ואתם הייתם שם כל אחד במקצועיות , באכפתיות, באדיבות בזמינות ובעיקר עם תקווה ואפס ויתור בתהליך..
לפני מס חודשים ״ מרכז שיא״ היה עוד סיסמא שהציעו לנו לפני שהתייאשנו מלטפל ובאופן מסויים לוותר על אמא.. עוד במפגש הראשון עם יהודית יצאנו עם זיק של אופטימיות ומשם הדרך להצלחה הייתה סלולה בעליות ומורדות, תקווה וייאוש, בכי לצד צחוק ולמידה של הערכה של הרגעים הטובים גם אם הם קטנים ביותר..

היום שיצאנו לדרך חדשה המון המון בזכותכם אנו רוצים לומר תודה!!
לך ברק היקר תודה על מקצועיות ללא לאות, על ציניות לצד צחוק עטוף בחיבוק גדול והחשוב מכל אפס ויתור עלינו, על אמא ועל הדרך..
לך מיכל יקרה שקיבלת את אמא והאמנת האמנת האמנת עם מקצועיות רבה , נועם ושקט יחודיים ויכולת הכלה שראויה להערצה..
יהודית לך תודה על שחשבת על הדבר המדהים הזה.. אין כמו להיכנס לחיי המטופל על מנת ללמוד אותו ולהובילו להצלחה.

רוצות לומר תודה תודה על שהחזרתם את חיינו למסלול על כך שגם בסיום התהליך הגעתם לפגישת סיכום והרגשתם כמונו כבר חלק מהמשפחה..

יהודית היקרה   10.1.16

כבר כל כך הרבה זמן אני רוצה לכתוב לך והימים חולפים… אז באמת תודה !!!

על הליווי הצמוד בתהליך עם א. על האכפתיות ,על המקצועיות, על הצוות המדהים שבחרת

ובמיוחד על האדם שאת!!

את עדי והדר שעושות שליחות עם א. ועם רבים אחרים ועל כך תבורכו .

 

ה.ב.

10/2/15

יהודית יקרה שלנו

כשראינו אותך בפעם הראשונה הרגשנו שקבלנו מלאך במתנה.

אישה מקסימה מדהימה חייכנית ומרגיעה.

זהו יום גדול ומשמעותי בשבילנו להודות לך על כל התמיכה והעידוד

על העובדה הקשה שעשית למעננו.

דרך ארוכה עם עליות ומורדות בכי תסכולים וגם ימים יפים .

אבל עכשיו רוצים להגיד לך תודה

תודה ענקית על כל התקופה על העידוד והתמיכה האין סופית שלך באסף בננו.

קבלנו ילד במתנה עם חיוך שופע, אחראי דעתן מקסים חרוץ מצחיק

ושכייף להיות אתו .

אנחנו מוכנים כי תתני טלפון שלנו לאנשים שיפנו אליי .

אוהבים אותך המון אריאל וסיגל .

 

10/2/15

בימים האחרונים שקדמו ליום זה, בו נפגשתי בפעם האחרונה עם יהודית והקאוצ’רית שלי עדי, ועשינו סגירה של תקופה ארוכה במיוחד מלאת עליות ומורדות, קשיים והצלחות, יצא לי לחשוב ולהיזכר בתהליך הארוך שעברתי, ולהעריך את התוצאה הסופית שיצאה ממנו.

כשאני מנסה לחשוב על ה”אסף” שבתחילת הדרך, הדמות שעולה בראשי היא של בחור ממורמר, מתוסכל, פסימי ושלילי. טיפוס קיצוני שרואה שחור או לבן, בעל הקושי לראות ולהפנים שקיים אמצע אפור. אחד שהרגיש אבוד ושהשימוש במילים “איני יודע מה לעשות”, עלתה אצלו יותר פעמים ממה שניתן לספור. מישהו שמעדיף להרים ידיים ולברוח כשקשה במקום להתמודד וללמוד, מישהו שסבל מחוסר ביטחון ונטייה להכאה עצמית. אדם חסר מוטיבציה, וחסר תקווה לכך שעתיד טוב אכן אפשרי בשבילו.

לא יהיה מוגזם לומר שהייתי אצל אנשי מקצוע כל חיי, ולכן אני המועמד המושלם לספר לכם שאיני ממהר להעניק קרדיט, במיוחד לו לפסיכולוגים ופסיכיאטרים. אבל כאשר טיפול עובד, הוא עובד, ובניגוד לאותם אנשי מקצוע מעברי, שגרמו לי להרגיש שקולי נשמע לחינם, כאן, במרכז “שיא”, לא רק שהקשיבו לי, גם סיפקו לי מענה ועזרה אמיתית.

הכל מתחיל מהיכרות עם מטפל חדש, במקרה שלי זו הייתה עדי, אדם זר שאותו אינך מכיר ובכל זאת נאלץ לשתף אותו ולסמוך עליו, אך מהרגע שהאמון נבנה, המסע מתחיל ואתה מוצא את עצמך לפתע מספר לה הכל, וזוכה ממנה לתמיכה שבאה לידי ביטוי בהקשבה אמיתית, עצות נבונות, ולפעמים גם איפוס שעוזר לך לשים דברים בפרופורציה.

אחד הדברים שאהבתי במיוחד בפגישות, היא העובדה שהן מתנהלות בבתי קפה ולא בקליניקה. הסיבה לכך שאהבתי את הקונספט, היא שבתוך הקליניקה אני מוצא את עצמי מרוכז יותר מדי בזה שאני בטיפול, ואילו בחוץ, באוויר הצח, הפגישות מרגישות כמו יציאה קלילה עם חבר או ידידה טובה.

למדתי כל כך הרבה בתקופה הזו ועשיתי שינוי עצום, בכל נושא שעלה לדיון. החל מהסרבנות שלי למצוא עבודה, חוסר השליטה העצמית שהרסה לי קשרים, והמחסור בהערכה עצמית. כל כך השתניתי. לעולם לא הייתי מאמין שאצליח להגיע להשגים ולהתגאות בהם. אני כיום אדם חדש.

ויודעים מה? גם אם יש מקום לשיפור, (תמיד יש), אני יודע עכשיו שזה בהחלט אפשרי. ואם אי פעם אזדקק שוב לעזרת שיא, לא אחשוב פעמיים אם לחזור. כיוון שזה שווה את זה.

ולכן לא רק שלא הפריע לי שיהודית ביקשה להעלות את הכתוב לאתר, גם דרשתי ממנה שלא תכתוב את שמי בעילום שם ותכתוב את המספר שלי כדי שכל המעוניין לפנות אליי יוכל. רק בגלל שלדעתי עדיף גם לשמוע חוות דעת ולא רק לקרוא.

מאת: אסף .

אני מרגישה אחראיות לא לחשוף את מספרו של אסף באתר. כך שמי שרוצה לשוחח איתו מוזמן להתקשר אלי ואני יעביר לו את הטלפון של אסף

תודה

יהודית קדם מנהלת מרכז שיא

052-5517198