לחיות חיים עצמאיים עם אספרגר/אוטיזם

אני כאן בשבילכם ומזמינה אתכם ליצור איתי קשר על מנת לקבל ייעוץ והכוונה. דברו איתי – יהודית – 052-5517198.

מרכז שיא מאפשר למתבגרים ובוגרים עם אספרגר/אוטיזם  ולבני משפחותיהם ליצור שינוי אמיתי.

אנחנו יודעים שהחיים עם אספרגר/אוטיזם כרוכים באתגרים מורכבים. החל מהקושי ביצירת קשרים, בהבנת סיטואציות, במציאת מקום עבודה ועד להתמודדות עם הרשויות או היציאה לחיים עצמאיים. אנו מבינים גם את ההשלכות מרחיקות הלכת של הצורך לארגן את החיים המשפחתיים סביב צרכיו המיוחדים של בן המשפחה עם  אספרגר/אוטיזם.

לעיתים חשים המתבגרים ובוגרים  בדידות, הסתגרות, מאמצים דפוס של הימנעות וקושי לעשות שינוי. הורים חשים לעיתים חסרי אונים, חמלה ודאגה לעתיד ילדיהם. 

במהלך 18 השנים האחרונות, ליווינו מאות אנשים עם אספרגר/אוטיזם ובני משפחותיהם, בדרך לשיפור ניכר באיכות חייהם. ההתמחות המיוחדת באספרגר/אוטיזם והניסיון הטיפולי הרב מאפשרים לנו ליצור שינוי באורח החיים של המטופלים שלנו, באמצעות הקניית כישורי חיים מעשיים.

טיפול באספרגר – מרכז שיא

אנחנו מאמינים שהטיפול צריך להתבצע במציאות החיים של בן המשפחה עם אספרגר/אוטיזם ולא בקליניקה. לכן, המטפלים שלנו מגיעים אליכם עד הבית  ולומדים את אורח חייו, כדי לבנות עבורו תכנית טיפול אישית. לאחר מכן, הם מלווים אותו בכל פן בחיים, כדי לספק הדרכה והכוונה בזמן אמת.

סל הפתרונות שאנו מעמידים לרשותכם הוא המקיף ביותר בתחום האספרגר/אוטיזם בישראל:

  • אבחון תעסוקתי, איתור מקום עבודה וליווי בתהליך ההתאקלמות בעבודה.
  • יצירת קשרים זוגיים וחברתיים.
  • קבוצה לפיתוח מיומנויות חברתיות.
  • יציאה מביית ההורים לחיים עצמאיים.
  • ליווי במימוש זכויות : ביטוח לאומי, מחלקת הרווחה, משרד הבריאות.
  • מתן חוות דעת לצורך מינוי אפוטרופוס.
  • הדרכת הורים.

צרו קשר לקבלת מידע נוסף על אבחון אספרגר מבוגרים

אנחנו מזמינים אתכם ליצור שינוי אמיתי באיכות החיים שלכם.

לשיחת יעוץ טלפוני ראשוני, ללא תשלום 052-5517198

יהודית היקרה, רציתי להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי שקיבלתי במרכז שיא… היום אני מרגיש אדם שלם יותר, בטוח יותר ועם מבט אופטיי לעתיד.”

“ליהודית וברק, עשיתם עבודה מופלאה!
קבלתם נער מפוחד, מכונס, עצוב ולא מתפקד ובאופן מקצועי ביותר הפכתם אותו לגבר צעיר מתפקד, מחייך עם ביטחון ועם רצון לחיות ולחיות טוב
כל הכבוד לכם! אני מרגישה באמת שבזכותכם הרווחתי ילד. המון המון תודה!
באהבה רבה”

“ליהודית היקרה, אנו מודים לך על הטיפול והייעוץ שאת מעניקה לנו.
אני מרגישה שאת משקיעה מאוד בתיק שלנו, את מגלה אכפתיות ורצינות בכל .
אנו מאוד מעריכים את עבודתך.”

“ליהודית ברק ועדי שלום וברכה, רציתי לומר לכם שאתם עושים עבודה נפלאה. שנים אנו מחפשים עזרה והעזרה היתה לא מקצועית ולא הועילה הרבה. הפגישות שלנו עם ברק מועילות ועוזרות לנו מיד עד מאוד. הם מיושמות מיד ומצילות אותנו . לפעמים אנשים עוזרים אבל כשנגמרת השעה הם יותר לא קיימים -הפגישה הסתימה. לא כן ברק בכל רגע זמין וקשוב ועונה מיד. אכפת לו מר. מאיתנו ומכל המשפחה שלנו שהתחילה להיעזר בו, הוא דואג ומתקשר ומתעניין בכל הנעשה מעל הזמן, מעל הכסף ומעל מה שהוא חייב. זה לא מובן מאליו בכלל את יהודית  וכל הצוות נותנים את כל הלב והנשמה . אנו מודים לכם מאוד ומאחלים לכם חיים ארוכים ובריאים.”