קשיים נפשיים/רגשיים

החיים של כולנו רצופים קשיים ומשברים. אך לעתים יש נקודות משבר שמשאירות חותמן חזק יותר מאחרות. קשיים נפשיים/רגשיים  באים לידי ביטוי בדפוס התנהגותי או חשיבתי השונה מהנורמה של האדם עצמו וגורם למצוקה משמעותית או לפגיעה משמעותית בתפקודו היום יומי.

קשיים נפשיים/רגשיים גורמים לסבל רב כפי שכאב ואי נוחות גופנית גורמים לאדם ולעתים אף יותר מכך.

לעתים המשבר אותו חווה האדם הוא משבר ממושך אשר משפיע על תפקודו הכללי. הסתגרות בבית, קושי במציאת עבודה, קושי ביצירת ושימור קשרים חברתיים וזוגיים.

במשברים קצרי מועד האדם לעתים ממשיך בתפקודו הרגיל אך חש עצב, חרדה, תחושת איין אונים וחוסר מסוגלות, ירידה בביטחון עצמי, תחושה כללית של “אני לא כמו שהייתי פעם”.

במרכז שיא אנחנו מטפלים ברצף הקשיים הנפשיים ובאנשים הסובלים מחרדות/ חרדה חברתית, דיכאון, הפרעות טורדניות.

במהלך 17 השנים האחרונות, ליווינו מאות אנשים עם קשיים נפשיים  ובני משפחותיהם, בדרך לשיפור ניכר באיכות חייהם. הניסיון הטיפולי/שיקומי הרב מאפשרים לנו ליצור שינוי באורח החיים של המטופלים שלנו.

הטיפול במרכז שיא נעשה על ידי אנשי טיפול בסביבה הטבעית, כולל ביקורי בית,  כך שהלקוחות שלנו נתרמים גם מהתייחסות רגשית לקשייהם ומקבלים פתרונות פרקטיים ויישומיים לבעיותיהם בתחומים השונים.

אנחנו מסיעים 

  • בניית סדר יום,
  • השתלבות במסגרת תעסוקתית מתאימה
  • הרחבת מעגלים חברתיים וזוגיים
  • מיצוי זכויות מול הרשויות כולל ליווי לסל שיקום
  • הדרכת הורים.
  • מתן חוות דעת לצורך מינוי אפוטרופוס

במקרים מסוימים אנשים עם שיפור תפקודם מצליחים להפחית ואף להפסיק עם הטיפול התרופתי. 

ומה כתבו לנו 

יהודית היקרה, רציתי להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי שקיבלתי במרכז שיא… היום אני מרגיש אדם שלם יותר, בטוח יותר ועם מבט אופטיי לעתיד.”

“ליהודית וברק, עשיתם עבודה מופלאה!
קבלתם נער מפוחד, מכונס, עצוב ולא מתפקד ובאופן מקצועי ביותר הפכתם אותו לגבר צעיר מתפקד, מחייך עם ביטחון ועם רצון לחיות ולחיות טוב
כל הכבוד לכם! אני מרגישה באמת שבזכותכם הרווחתי ילד. המון המון תודה!
באהבה רבה”

“ליהודית היקרה, אנו מודים לך על הטיפול והייעוץ שאת מעניקה לנו.
אני מרגישה שאת משקיעה מאוד בתיק שלנו, את מגלה אכפתיות ורצינות בכל .
אנו מאוד מעריכים את עבודתך.”

“ליהודית ברק ועדי שלום וברכה, רציתי לומר לכם שאתם עושים עבודה נפלאה. שנים אנו מחפשים עזרה והעזרה היתה לא מקצועית ולא הועילה הרבה. הפגישות שלנו עם ברק מועילות ועוזרות לנו מיד עד מאוד. הם מיושמות מיד ומצילות אותנו . לפעמים אנשים עוזרים אבל כשנגמרת השעה הם יותר לא קיימים -הפגישה הסתימה. לא כן ברק בכל רגע זמין וקשוב ועונה מיד. אכפת לו מר. מאיתנו ומכל המשפחה שלנו שהתחילה להיעזר בו, הוא דואג ומתקשר ומתעניין בכל הנעשה מעל הזמן, מעל הכסף ומעל מה שהוא חייב. זה לא מובן מאליו בכלל את יהודית  וכל הצוות נותנים את כל הלב והנשמה . אנו מודים לכם מאוד ומאחלים לכם חיים ארוכים ובריאים.”

 אשמח לשוחח 

יהודית קדם M.S.W  מנהלת המרכז – 052-5517198